УТРОЖЕСТАН 100, №30, УТРОЖЕСТАН 200, №14 замовити в Україні онлайн за низькою ціною

Зверніть увагу!
Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.
Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.
Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.
Компанія «Мукосат» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.
Опис
Утрожестан
Besins Healthcare
Лекарственные средства на основе женских половых гормонов и их синтетические аналоги
Склад
діюча речовина: прогестерон;
1 капсула містить прогестерону мікронізованого 100 мг або 200 мг;
допоміжні речовини: олія соняшникова, лецитин соєвий, желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171).
Лікарська форма
Капсули.
Основні фізико-хімічні властивості:
капсули 100 мг: круглі, м’які, блискучі желатинові капсули трохи жовтуватого кольору, які містять білувату олійну суспензію;
капсули 200 мг: овальні, м’які, блискучі желатинові капсули трохи жовтуватого кольору, які містять білувату олійну суспензію.
Фармакотерапевтична група
Гормони статевих залоз. Гестагени. Код АТХ G03D A04.
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.
Фармакологічні властивості препарату зумовлені прогестероном – одним з гормонів жовтого тіла, який сприяє утворенню нормального секреторного ендометрія у жінок. Викликає перехід слизової оболонки матки з фази проліферації у секреторну фазу, а після запліднення сприяє її переходу в стан, необхідний для розвитку заплідненої яйцеклітини. Зменшує збудливість та скоротливість мускулатури матки та маткових труб. Не має андрогенної активності. Виявляє блокуючу дію на секрецію гіпоталамічних факторів вивільнення ЛГ та ФСГ, пригнічує утворення гіпофізом гонадотропних гормонів та овуляцію.
Фармакокінетика.
Пероральне застосування
Рівень підвищення прогестерону в плазмі спостерігається з першої години після всмоктування препарату у травному тракті. Найвищий рівень прогестерону в плазмі крові спостерігається через 1-3 години після прийому препарату (після 1 години – 4,25 нг/мл, після 2 години – 11,75 нг/мл, після 4 години – 8,37 нг/мл, після 6 години – 2 нг/мл та 1,64 нг/мл після 8-ї години). Основними метаболітами прогестерону в плазмі є 20α-гідрокси,δ4α-прегнанолон та 5α-дигідропрогестерон. Виводиться препарат із сечею у вигляді глюкуронових метаболітів, основним з яких є 3α,5β-прегнанендіол (прегнандіол). Ці метаболіти ідентичні метаболітам, які утворюються при фізіологічній секреції жовтого тіла.
Інтравагінальне застосування
Після введення у піхву прогестерон швидко всмоктується слизовою оболонкою.
Підвищення рівня прогестерону в плазмі починається з першої години, найбільш високий рівень у плазмі крові досягається через 1-3 години після застосування.
При середній приписаній дозі (100 мг прогестерону на ніч) Утрожестан дозволяє досягти і підтримувати фізіологічний і стабільний рівень плазмового прогестерону (у середньому на рівні 9,7 нг/мл), подібний до такого в лютеїновій фазі менструального циклу з нормальною овуляцією. Таким чином, Утрожестан стимулює адекватне дозрівання ендометрія, сприяє імплантації ембріона.
При більш високих дозах (вище 200 мг на добу), що збільшуються поступово, вагінальний спосіб застосування дозволяє досягти рівня прогестерону в плазмі, подібного до такого під час першого триместру вагітності.
Метаболізм: метаболіти в плазмі і сечі ідентичні метаболітам, виявленим в ході фізіологічної секреції жовтого тіла яєчника: у плазмі йдеться, головним чином, про 20α-гідрокси, δ4α-прегнанолон та 5α-дигідропрогестерон. Екскреція з сечею здійснюється на 95% у формі глюкуронових метаболітів, основним компонентом яких є 3α, 5β-прегнанендіол (прегнандіол).
Показання
Порушення, пов’язані з дефіцитом прогестерону.
Пероральне застосування
Гінекологічні:
- порушення, пов’язані з дефіцитом прогестерону, а саме:
- передменструальний синдром,
– порушення менструального циклу (дизовуляція, ановуляція),
- фіброзно-кістозна мастопатія,
- передклімактеричний період;
- замісна гормонотерапія у менопаузі (у поєднанні з естрогенною терапією);
- безплідність при лютеїновій недостатності.
Акушерські:
- профілактика звичного викидня або загрози викидня на фоні лютеїнової недостатності;
- загроза передчасних пологів.
Інтравагінальне застосування
- Зниження здатності до запліднення при первинній або вторинної безплідності при частковій або повній лютеїновій недостатності (дизовуляція, підтримка лютеїнової фази під час приготування до екстракорпорального запліднення, програма донації яйцеклітин).
- Профілактика звичного викидня або загрози спонтанного викидня при лютеїновій недостатності.
- Неможливість або обмеження перорального застосування препарату.
Протипоказання
- Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату
- Тяжкі порушення функцій печінки.
- Підозрювана або підтверджена неоплазія грудей або статевих органів.
- Недіагностовані вагінальні кровотечі
- Невдалий або неповний аборт
- Тромбофлебіт. Тромбоемболічні порушення
- Крововилив у мозок.
- Порфірія